Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Festyn dla dzieci "Lato 2018"

27.07.2018

W niedzielne ciepłe popołudnie 5 sierpnia 2018 r. na placu przy Domu Kultury w Karsinie został zorganizowany specjalny wakacyjny festyn dla dzieci pod hasłem „Lato 2018”. Organizatorem tego wydarzenia był Dom Kultury w Karsinie. Brało w nim udział mnóstwo rodzin wraz ze swoimi pociechami nie tylko z Gminy Karsin, ale też przejezdni urlopowicze. W programie imprezy odbyły się z różnorodne animacji dla dzieci przygotowanych przez „Fabrykę Imprez” – St. Gdański m.in.: zabawy z chustą animacyjną, balonowe ZOO, „tańce pokazywańce”, różnorodne wyścigi rzędów, pokaz baniek mydlanych, zabawy przy muzyce, dodatkowe atrakcje. Dzieci mogły tego dnia też skorzystać bezpłatnie z kuli wodnych oraz przygotowano słodki poczęstunek w postaci gofrów, lodów, waty cukrowej, popcornu oraz grilla.

czytaj dalej...

Festyn w Abisyni

16.07.2018

Dnia 22 lipca 2018 r. na boisku w Abisynii został zorganizowany festyn rekreacyjno-sportowy dla wszystkich mieszkańców Gminy Karsin. Podczas tegorocznej imprezy nie zabrakło również emocji i dobrej zabawy. W konkurencjach przygotowanych przez organizatorów rywalizowali miedzy sobą nie tylko dzieci, ale też przygotowano specjalne dyscypliny sportowe dla dorosłych. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili biorąc udział w różnorodnych zawodach tj. bieg w workach, przeciąganie liny, salom z zawiązanymi oczami, zbieranie piłeczek do tenisa ziemnego rękawicami bokserskimi, sztafeta pitna i wiele innych. Dzieci mogły także wziąć udział w jedzeniu arbuza na czas, a Panie w krojeniu marchewek i obieraniu jabłek. Za udział w konkursach uczestnikom zostały wręczone nagrody rzeczowe. Po wyczerpujących zawodach przygotowano ognisko przy którym można było upiec sobie kiełbaski ufundowane przez organizatorów, oraz rozpoczęto zabawę taneczną.

czytaj dalej...

Festyn w Cisewiu

16.07.2018

21 lipca 2018 roku na boisku sportowym w Cisewiu odbył się drugi w tym roku festyn sportowo-rekreacyjny przygotowany przez Rade Sołecką, Dom Kultury w Karsinie oraz Wójta Gminy Karsin. Zgromadzeni mogli wziąć udział w konkurencjach takich jak: sztafeta pitna, napełnienie pojemników wodą za pomocą gąbek, obieranie jabłek, przeciąganie liny, zbieranie piłeczek na czas za pomocą rękawic bokserskich, jedzenie arbuza, obieganie pachołków slalomem z zawiązanymi oczami współpracując w parach, bieg w workach oraz wiele innych. Wszyscy zawodnicy mieli za zadanie wykazać się szybkością i dobrą integracją. Towarzyszyło im wiele emocji i doskonałej zabawy. Za udział w konkursach zostały wręczone nagrody rzeczowe. Niezapomiano także o najmłodszych uczestnikach. Przygotowane zostały specjalne animacje dla dzieci min. malowanie twarzy i pokaz baniek mydlanych. Na zakończenie imprezy wszyscy obecni mogli upiec sobie kiełbaski na ognisku oraz potańczyć w plenerze przy muzyce Zespołu „Venus” z Lubichowa.

czytaj dalej...

Festyn w Cisewiu

26.06.2018

 W sobotę 30 czerwca 2018 r. na boisku w Cisewiu odbył się festyn sportowo-rekreacyjny, którego organizatorami byli Wójt Gminy Karsin, Rada Sołecka w Cisewiu, Dom Kultury w Karsinie. Podczas tej imprezy przygotowane zostały różnorodne konkurencje. Każdy...


czytaj dalej...

Noc Świętojańska 2018

14.06.2018

Dnia 23 czerwca 2018 r. /sobota/ o godzinie 1800 nad kanałem w Bąku w gminie Karsin jak co roku tradycyjnie obchodziliśmy ceremonie obchodów Nocy Świętojańskiej. Organizatorami tej imprezy byli Wójt Gminy Karsin, Dom Kultury w Karsinie oraz Rada Sołecka w...


czytaj dalej...