Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

JASEŁKA ORAZ KONCERT KOLĘD

02.01.2019

Zapraszamy na Jasełka oraz Koncert Kolęd w wykonaniu dzieci i młodzieży z Karsina.


czytaj dalej...

SYLWESTER 2018/2019

05.12.2018

Relacja fotograficzna z Zabawy Sylwestrowej organizowanej w Domu Kultury.


czytaj dalej...

Karsin w sportowej i biało-czerwonej tonacji

20.11.2018

Uroczystości ku czci Narodowego Święta Niepodległości odbyły się także w Karsinie i trwały dwa dni. W niedzielę rano, odprawiona została msza święta w intencji ojczyzny w kościele parafialnym p.w. Matki Bożej Różańcowej. Wieczorem młodzież miejscowej szkoły podstawowej...


czytaj dalej...

KAMERDYNER

19.09.2018

Zapraszamy na projekcje filmu do Domu Kultury w Karsinie. Projekcja ta odbędzie się 25 września o godzinie 13:00 dla młodzieży, a o godzinie 17:00 dla dorosłych.


czytaj dalej...

Uroczyste otwarcie i poświęcenie nowego terenu...

30.08.2018

1 września 2018 roku w Bąku odbyło się uroczyste otwarcie oraz poświęcenie nowego terenu rekreacyjnego z przystanią kajakową nad kanałem Wdy. W tym uroczystym wydarzeniu wzięli udział mieszkańcy gminy Karsin, a także przebywający na tych terenach turyści. Wójt Gminy Karsin Roman Brunke przywitał zaproszonych gości, a następnie proboszcz parafii w Karsinie ks. Dominik Szulwic, dokonał poświęcenia nowej infrastruktury. Po oficjalnym otwarciu przystąpiono do wspólnej zabawy na festynie sportowo-rekreacyjnym. Najmłodsi uczestnicy mogli skorzystać bezpłatnie z kul wodnych, a dorośli z kajaków i popływać po kanale Wdy. Zorganizowany został również wyścig kajakowy na trasie Bąk-Żebrowo, w którym brało udział dziesięć osad reprezentujących miejscowości sołectw Bąk, Cisewie i Karsin. Następnie rozegrane zostały zawody w przeciąganiu liny na kajakach, a także zawody wędkarskie na znajdującym się na terenie przystani stawie. Nad bezpieczeństwem uczestników biorących udział w zawodach wodnych czuwali strażacy OSP Wiele. Na zakończenie zmagań sportowych dla wszystkich uczestników został przygotowany ciepły poczęstunek oraz zabawa taneczna.

czytaj dalej...