Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Jumpit Trampoliny

24.08.2018

Zapraszamy na zajęcia.


czytaj dalej...

Festyn Miedzno

14.08.2018

Dnia 11 sierpnia 20128 r. na boisku sportowym w miejscowości Miedzno odbyła się impreza rekreacyjno-sportowa zorganizowana przez Wójta Gminy Karsin oraz Dom Kultury w Karsinie. Sprzyjające warunki pogodowe przyciągnęły ze sobą mnóstwo zainteresowanych osób. Przybyli zarówno dzieci jak i dorośli. Wśród zgromadzonych mieszkańców nie zabrakło również gości w tym wczasowiczów. Wszyscy mogli wziąć udział w przygotowanych różnorodnych sprawnościowych zawodach sportowych. Podczas wspólnej wystąpiła „Orkiestra Dęta z OSP Osowo”. Rywalizującym między sobą uczestnikom towarzyszyło wiele emocji. Zgromadzona publiczność nie zapominała o dopingu. Dzieci mogły wykazać się szybkością i zwinnością podczas jedzenia arbuza, zabawy „Szukanie domku dla swojej rodziny”, rzutów do celu za pomocą piłeczek tenisowych. Panie mogły pokazać swoje talenty w konkurencji polegającej na obraniu i pokrojeniu dowolną, odpowiednio dobraną techniką ogórków na czas. Zaś Panowie wykazać swoje siły w przeciąganiu liny i wiele innych atrakcji. Dla wszystkich chętnych biorących udział w części sportowej zorganizowany został również wspólny taniec z przebieraniem się w różnorodne stroje. Na zakończenie festynu zorganizowano zabawę taneczną, której towarzyszył zespół muzyczny „Betti” z Kalisza, oraz ognisko na którym pieczono kiełbasy ufundowane przez organizatorów.

czytaj dalej...

Festyn dla dzieci "Lato 2018"

27.07.2018

W niedzielne ciepłe popołudnie 5 sierpnia 2018 r. na placu przy Domu Kultury w Karsinie został zorganizowany specjalny wakacyjny festyn dla dzieci pod hasłem „Lato 2018”. Organizatorem tego wydarzenia był Dom Kultury w Karsinie. Brało w nim udział mnóstwo rodzin wraz ze swoimi pociechami nie tylko z Gminy Karsin, ale też przejezdni urlopowicze. W programie imprezy odbyły się z różnorodne animacji dla dzieci przygotowanych przez „Fabrykę Imprez” – St. Gdański m.in.: zabawy z chustą animacyjną, balonowe ZOO, „tańce pokazywańce”, różnorodne wyścigi rzędów, pokaz baniek mydlanych, zabawy przy muzyce, dodatkowe atrakcje. Dzieci mogły tego dnia też skorzystać bezpłatnie z kuli wodnych oraz przygotowano słodki poczęstunek w postaci gofrów, lodów, waty cukrowej, popcornu oraz grilla.

czytaj dalej...

Festyn w Abisyni

16.07.2018

Dnia 22 lipca 2018 r. na boisku w Abisynii został zorganizowany festyn rekreacyjno-sportowy dla wszystkich mieszkańców Gminy Karsin. Podczas tegorocznej imprezy nie zabrakło również emocji i dobrej zabawy. W konkurencjach przygotowanych przez organizatorów rywalizowali miedzy sobą nie tylko dzieci, ale też przygotowano specjalne dyscypliny sportowe dla dorosłych. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili biorąc udział w różnorodnych zawodach tj. bieg w workach, przeciąganie liny, salom z zawiązanymi oczami, zbieranie piłeczek do tenisa ziemnego rękawicami bokserskimi, sztafeta pitna i wiele innych. Dzieci mogły także wziąć udział w jedzeniu arbuza na czas, a Panie w krojeniu marchewek i obieraniu jabłek. Za udział w konkursach uczestnikom zostały wręczone nagrody rzeczowe. Po wyczerpujących zawodach przygotowano ognisko przy którym można było upiec sobie kiełbaski ufundowane przez organizatorów, oraz rozpoczęto zabawę taneczną.

czytaj dalej...

Festyn w Cisewiu

16.07.2018

21 lipca 2018 roku na boisku sportowym w Cisewiu odbył się drugi w tym roku festyn sportowo-rekreacyjny przygotowany przez Rade Sołecką, Dom Kultury w Karsinie oraz Wójta Gminy Karsin. Zgromadzeni mogli wziąć udział w konkurencjach takich jak: sztafeta pitna, napełnienie pojemników wodą za pomocą gąbek, obieranie jabłek, przeciąganie liny, zbieranie piłeczek na czas za pomocą rękawic bokserskich, jedzenie arbuza, obieganie pachołków slalomem z zawiązanymi oczami współpracując w parach, bieg w workach oraz wiele innych. Wszyscy zawodnicy mieli za zadanie wykazać się szybkością i dobrą integracją. Towarzyszyło im wiele emocji i doskonałej zabawy. Za udział w konkursach zostały wręczone nagrody rzeczowe. Niezapomiano także o najmłodszych uczestnikach. Przygotowane zostały specjalne animacje dla dzieci min. malowanie twarzy i pokaz baniek mydlanych. Na zakończenie imprezy wszyscy obecni mogli upiec sobie kiełbaski na ognisku oraz potańczyć w plenerze przy muzyce Zespołu „Venus” z Lubichowa.

czytaj dalej...