Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

wyniki

Zawody Karate

„W dniu 24.03.2018 r. zawodnicy z sekcji karate tradycyjnego w Karsinie uczestniczyli w Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym w Gdańsku rozgrywanych na ERGO-ARENA. których organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku. W zawodach startowało 315 zawodników z 9 klubów województwa pomorskiego oraz jeden klub z województwa zachodniopomorskiego. Sekcja karate tradycyjnego działająca przy Domu Kultury w Karsine, której trenerem jest Pan Marek Szyca, reprezentowana była przez czteroosobową grupę młodych adeptów japońskiej sztuki walki, którzy przez ostatni miesiąc intensywnie przygotowywali się do zawodów. Wyjazd okazał się sukcesem - Wiktoria Narloch wywalczyła 1 miejsce i zdobyła złoty medal w konkurencji KATA w swojej kategorii wiekowej - Piotr Jarząbek wywalczył 2 miejsce i zdobył srebrny medal w konkurencji KATA w swojej kategorii wiekowej. - Adrian Szyca wywalczył 4 miejsce w KUMITE Ogólnie Kościerski Klub Karate-Do „SEIUNCHIN”, w skład którego wchodzi sekcja karate z Karsina zajął 6 miejsce w klasyfikacji medalowej zdobywając 4 złote medale, 4 srebrne i 3 brązowe. Wszyscy zawodnicy z sekcji z Karsina zdobyli cenne doświadczenie w zawodach, które przyda się im w kolejnych startach. Zawody odbyły się dzięki wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.”